SP DESIGN - SharePoint Branding and Design Expert - wdrożenia grafiki do Sharepoint, projektowanie grafiki pod Sharepoint, wdrożenia Sharepoint, spdesigner Konrad Załogowski, SharePoint Designer

Współpraca

Zapraszam do współpracy firmy zajmujące się wdrożeniami Sharepoint. W tym momencie z moich usług korzysta wiele firm z całej Polski. Połowa z nich to firmy które posiadają duże doświadczenie i renomę na rynku a co za tym idzie startują w przetargach na intranety dla wielkich korporacji (takich jak Tauron PE, VB Leasing, Carrefour).

Warunki współpracy są do uzgodnienia.
Jestem zainteresowany pracą zdalną przez Internet. Formy rozliczenia zleceń zależne są od potrzeb klienta- mogą to być zarówno faktury VAT jak i umowy o dzieło.

Po nawiązaniu współpracy podpisuję z firmą umowę NDA o poufności oraz spotykamy się w celu dokładnego omówienia warunków współpracy.

Wdrożenie grafiki do SharePointa polega na tworzeniu kodu bezpośrednio na udostępnionym przez firmę serwerze. Dlatego do pracy potrzebuje dostępu do właściwej wersji Sharepoint przez przeglądarkę oraz program SharePoint Designer. W niektórych przypadkach pomocny jest dostęp przez zdalny pulpit do serwera z Sharepointem.

W ramach współpracy oferuję:
  • Przygotwanie projektu graficznego oraz jego poprawki aż do zatwierdzenia przez Klienta
  • Wdrożenie przygotowanego/dostarczonego projektu graficznego do Sharepoint
  • Ostylowanie wymaganych rodzajów witryn Sharepoint, komponentów, bibliotek i innych aplikacji pod Sharepoint (np. Ninetex Workflow)
  • Poprawki styli - aż do ostatecznego zatwierdzenia i odbioru przez Klienta
  • Stworzenie odpowiednich layoutów stron Sharepoint
  • Tworzenie makiet Html dodatkowych webpartów używanych w projektowanym intranecie
  • Stylowanie i modyfikacja xslt kwerendy zawartości
  • Tworzenie "fotomontażu" graficznego przed modyfikacjami samego kodu, czyli jak może wyglądać już istniejący formularz/strona/witryna zanim zmiany zostaną wprowadzone w kodzie

Ze względu na różnorodność oferty, koszty wdrożeń są różne i zależą od wymagań określonych przy każdym projekcie. Dlatego zainterecsowane firmy proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Koszty przykładowych projektów i warunki współpracy mogę wysłać w postaci oferty pocztą elektroniczną.

 

Oferta

Szczegółową ofertę wraz z przykładowymi kosztami przygotowania projektu graficznego lub wdrożenia Sharepoint mogę przysłać zainteresowanym na maila. Zapytanie proszę wysłać na adres e-mail: konrad.zalogowski@spdesigner.pl lub proszę zadzownić pod numer telefonu: 505 566 308