SP DESIGN - SharePoint Branding and Design Expert - wdrożenia grafiki do Sharepoint, projektowanie grafiki pod Sharepoint, wdrożenia Sharepoint, spdesigner Konrad Załogowski, SharePoint Designer

Komponenty Sharepoint

Intranet na Sharepoint w większości przypadków jest złożony z webpartów do wyświetlania różnych treści na stronach, często programowanych przez programistów. Kod wynikowy takich webpartów to czysty html i css. Często oferuję stworzenie kodu html do takich webparów aby programiści mogli z niego skorzystać przy tworzeniu komponentu webpart.

Strony internetowe

Poza Sharepoint zajmuje się również tworzeniem stron internetowych. Do oprogramowania stron używam języka PHP. Zbudowałem również własnego CMSa służącego do obsługi strony bezpośrednio przez Klienta. Tworzone przezemnie strony są zgodne ze standardami w3c oraz zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania w google.

Tworząc stronę internetową nie ograniczam się tylko do stworzenia samej strony ale pomagam również w zakupie domeny oraz wynajęciu miejsca na serwerze. Następnie przenoszę stronę z mojego testowego serwera na nowy serwer wykupiony przez Klienta, konfiguruje serwer i zakładam adresy pocztowe. Dodatkowo przeprowadzam wstępne pozycjonowanie w celu wyświetlenia projektowanej strony w wynikach wyszukiwania google.

Koszty stworzenia strony internetowej są różne i zależą o wielu czynników. Każdy projekt wyceniany jest oddzielnie dlatego proszę o przysłanie mailowo wymagań dotyczących planowanej strony www.

 

W ramach strony www

  • Określenie wymagań
  • Projekt graficzny
  • Wykonanie strony
  • Asysta w zakupie domeny i serwera
  • Instalacja na docelowym serwerze
  • Konfiguracja domeny i poczty na serwerze
  • Wstępne pozycjonowanie strony w internecie
Sharepoint